فروش عمده فوگر گرین لیزارد با ظرفیت مخزن 13 لیتر و و شعاع پرتاب 8 تا 10 متر، همچنین ظرفیت سوخت 2 لیتر و باتری 12 ولتی قابل شارژ آن نیز که نقش ایجاد جرقه محرک را دارد، توسط گاردن تولز شروع شد.

از دیگر مشخصات این ابزار باغبانی/گلخانه ای می توان به اندازه خروجی نازل مهپاش آن اشاره کرد که بر اساس کاتالوگ محصول کمتر از 50 میکرون می باشد. همچنین میزان مصرف سوخت این دستگاه فوگر برای هر ساعت کار مفید در حدود 3.2 لیتر می باشد.

نوع سوخت این دستگاه بنزین یا همان (Petrol-92) می باشد و متریال انجین آن از استیل 304 و متریال بدنه خارجی نیز آلیاژی از استیل و تیتانیوم می باشد.

وزن حدودی فوگر ضدعفونی و سمپاشی گرین لیزارد بصورت  خالص و بدون سیالات داخلی آن 8 کیلوگرم می باشد و این عدد پس از ورود مواد و سوخت می تواند به 13 کیلوگرم برسد.(بدون احتساب مخزن مواد)

در آخر ابعاد تقریبی این دستگاه فوگر حرارتی با مدل (FS-70) بطور تقریبی عبارت است از: طول 1230 میلی متر، عرض 315 میلی متر و ارتفاع 370 میلی متر.

این فوگر حرارتی برای انجام اموری چون سمپاشی های گلخانه ای و باغی، ضدعفونی سطوح و ایجاد رطوبت مصنوعی و البته شرجی نمودن محوطه گلخانه ها و محیط های پرورشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

5/5 ( 2 نظر )