عمده فروشی علفتراش دوشی

فروش عمده علفتراش دوشی

فروش عمده علفتراش دوشی گرین لیزارد با حجم موتور 52.7 سی سی و قدرت موتور 1.7 کیلو وات و همچنین سرعت چرخش 7000 rpm در سایت گاردن تولز

فروش همکار موتور پمپ گرین لیزارد

فروش همکار موتور پمپ گرین لیزارد

توان پمپاژ موتور پمپ طرح روبین از حداکثر عمق 7 متر تا حداکثر ارتفاع 28 متر بترتیب برای مکش و دهش می باشد. همچنین انجین قدرتمند آن 5 اسب بخار می باشد.

فروش عمده فوگر

فروش عمده فوگر

فروش عمده فوگر گرین لیزارد با ظرفیت مخزن 13 لیتر و و شعاع پرتاب 8 تا 10 متر، همچنین ظرفیت سوخت 2 لیتر و باتری 12 ولتی قابل شارژ آن نیز که نقش ایجاد جرقه محرک را دارد، توسط گاردن تولز شروع شد. از دیگر مشخصات این ابزار باغبانی/گلخانه ای می توان به اندازه خروجی نازل مهپاش آن اشاره کرد که بر اساس کاتالوگ محصول کمتر از 50 میکرون می باشد. همچنین میزان مصرف سوخت این دستگاه فوگر برای هر...

فروش تعداد اره موتوری گرین

فروش تعداد اره موتوری گرین

این اره موتوری که دارای تیغه ای 50 سانتی متری و حجم موتوری معادل 52 سی سی می باشد، کیفیت ساخت بسیار بالا و قابل اطمینانی دارد.

فروش عمده چاله کن موتوری

فروش عمده چاله کن موتوری

گودال کن یا چاله کن موتوری گرین لیزارد ابزاری برای ایجاد سوراخ و حفره در زمین برای کاشت نهال و یا جایگذاری تاسیسات آبیاری و غیره می باشد.

فروش عمده سمپاش شارژی

فروش عمده سمپاش شارژی پشتی

در صورت تنظیم نازل دو حالته برنجی آن بر روی حالت نقطه زن، شعاعی در حدود 7 الی 9 متر پاشش ایجاد خواهد شد. همچنین در صورت تنظیم نازل در حالت پودر پاش شعاعی بین 4 الی 6 متر پودر پاشی ایجاد خواهد شد.

فروش قیمت همکاری سمپاش 20 لیتری دستی

فروش قیمت همکاری سمپاش 20 لیتری دستی گرین لیزارد

سمپاش 20 لیتری دستی گرین لیزارد از بهترین سمپاش های دستی موجود در بازار می باشد. بدنه فوق العاده ضخیم، پمپ بسیار با کیفیت و پر فشار، لانس استیل، پک قطعات یدکی و سایر ویژگی های منحصر بفرد این سمپاش

فروش همکار سمپاش 8 لیتری گرین

فروش همکار سمپاش 8 لیتری گرین

سمپاش 8 لیتری گرین دارای یک نازل دو حالته (پودر و تیز) پاش می باشد. سوییچ یا همان دسته لانس این دستگاه سمپاشی نیز کیفیت بالایی دارد و در مقابل اسیدیته سموم آسیب پذیر نمی باشد.

فروش عمده سمپاش 5 لیتری گرین

فروش عمده سمپاش 5 لیتری گرین

بدنه این سمپاش از پلاستیک مواد نو ساخته شده است و با گنجایش تقریبی 5 لیتر یکی از ابزار های دم دستی هرمکانی می تواند باشد.